Állásajánlatok

Budapesti II. kerületben található Medve Medical Egészségközpont magánrendelőibe az alábbi szakorvosokat keresi:

  • hematológust
  • immunológust
  • angiológust
  • kardiológust
  • neurológust
  • fül-orr-gégészt

Ha Ön felelősségteljes, magas színvonalú munkavégzést igénylő pozícióra vágyik, és szakmai tapasztalata megfelel budapesti magánrendelőnk működési területének, várjuk jelentkezését.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: medvemedical1@gmail.com

Egészségügyi asszisztens pozíció

Egészségügyi asszisztenst keresünk határozatlan időre, heti 20-30 órás munkaidőbe.

Elvárások: ált. ápoló, ált. asszisztens, felnőtt szakápoló végzettség, 3-5 év szakmai tapasztalat

Feladatok: előjegyzés a rendelésekre, rendelések előkészítése, egyes rendeléseken asszisztálás, EKG, vérvétel.

Előnyt jelent: magán,- vagy háziorvosi rendelőben szerzett tapasztalat, jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, önálló munkavégzésre való alkalmasság.

Szükséges: kamarai tagság és érvényes működési engedély, eü. alkalmasság, vérvételi tapasztalat. Bérezés megegyezés szerint.

Amit nyújtunk: változó munkarend, szabad hétvégék és ünnepnapok, kulturált környezet, jó hangulatú, klassz csapat.

Kezdés akár azonnal.

Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: medvemedical1@gmail.com