Állásajánlatok

Orvosi asszisztens

Tíz éve működő magán orvosi rendelőnkbe keresünk orvosi asszisztens kollégát, elsősorban háziorvos mellé.

Munkavégzés helye:

Budapest II. ker.

Főbb feladatok:

–  orvosi asszisztencia

–  rendelések előkészítése, a rendelő napi működéséhez kapcsolódó egyéb feladatok szervezése, lebonyolítása,

–  páciensek fogadása, számlázás

–  tájékoztatás, időpont egyeztetés

–  adminisztratív feladatok ellátása

–  előírt vizsgálatok szervezése, bonyolítása ( EKG, RR mérés, vérvétel, stb.)

–  eszközpark karbantartásáért felelős partnerekkel kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

–  háziorvosi, illetve foglalkozás egészségügyi asszisztens végzettség

–  minimum középfokú, OKJ-s szakirányú végzettség,

– érvényes működési engedély (EEKH) és szakdolgozói kamarai tagság (MESZK)

–  felhasználó szintű számítógépes ismeretek

–  jó kommunikációs és problémamegoldó készség, empátia

–  precíz, pontos, részletekre ügyelő munkavégzés

–  egészségügyi ellátásban szerzett tapasztalat

–  nagy munkabírás, rugalmas időbeosztás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

–  angol nyelvtudás társalgási szinten

–  magánegészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem

– kulturált munkakörnyezet

– stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

– heti 40 óra

Szükséges tapasztalat:

– 3-5 év szakmai tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

haziorvos@gmail.hu

Budapesti II. kerületben található Medve Medical Egészségközpont magánrendelőibe az alábbi szakorvosokat keresi:

      • reumatológus

      • pszichiáter

Ha Ön felelősségteljes, magas színvonalú munkavégzést igénylő pozícióra vágyik, és szakmai tapasztalata megfelel budapesti magánrendelőnk működési területének, várjuk jelentkezését.

Kérjük, küldje el kísérő levéllel ellátott fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az info@medvemedical.hu e-mail címre! Kérjük, jelölje meg a munkakört, melyre szívesen jelentkezne, így ha magánklinikánk az Ön által megadott pozícióra munkatársat keresünk, értesíteni fogjuk!

Kapcsolattartó: Dr. Galla Anna

Itt léphet velünk kapcsolatba.