Állásajánlatok

Főállású asszisztens pozíció

Medve Medical Egészségközpontunkba főállású asszisztenst keresünk, hosszú távra.

Elvárások:

  • egészségügyi végzettség
  • több éves szakmai gyakorlat (EKG és vérvétel tudás!)
  • számítógép felhasználó szintű használata
  • határozott, de udvarias fellépés

Főbb feladatok:

  • recepciós munka (előjegyzés e-mailben és telefonon)
  • betegfelvétel
  • számlázás
  • rendelők előkészítése
  • egyes rendeléseken asszisztálás

Előnyt jelent:

  • magán- vagy háziorvosi rendelőben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • változó munkarend
  • szabad hétvégék és ünnepnapok
  • kulturált környezet

A munkavégzés kezdésének ideje: 2018. december 1.

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: medvemedical1@gmail.com

Budapesti II. kerületben található Medve Medical Egészségközpont magánrendelőibe az alábbi szakorvosokat keresi:

  • bőrgyógyász
  • angiológus

Ha Ön felelősségteljes, magas színvonalú munkavégzést igénylő pozícióra vágyik, és szakmai tapasztalata megfelel budapesti magánrendelőnk működési területének, várjuk jelentkezését.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: medvemedical1@gmail.com